خبر برگزیده

جلسه مسئولان و كارشناسان فاواي معاونت ها، دانشكده ها و مراكز دانشگاه در روز های دو شنبه و سه شنبه مورخ 29 و 30 آبان ماه در دو گروه در محل سالن شورا مرکز فاوا تشکیل گردید. در این دیدار دکتر نوری بایگی با کارشناسان واحدهای مختلف دانشگاه آشنا شدند، در ادامه کارشناسان محترم ضمن ارائه دیدگاه های تخصصی خود در حوزه فاوا دانشکده ها و مطرح کردن مشکلات این حوزه پرداختند.

در ادامه کارگروهی متشکل از مسئولین...

نمودار مصرف اینترنت دانشگاه

T2

یادآوری برنامه تعمیر و نگهداری (PM) مرکز فاوا

جهت یادآوری به اطلاع تمامی اعضای محترم دانشگاه فردوسی مشهد می‌رساند که پیرو مصوبه مورخ 1399/6/17 شورای راهبری فاوا دانشگاه و با توجه به شرایط ناشی از ویروس کرونا، برنامه تعمیر و نگهداری (PM) مرکز فاوا تا اطلاع ثانوی در روزهای جمعه (هر هفته) ساعت 9 الی 12 انجام می‌شود.

شايان ذكر است كه در ساعات ياد شده (و با احتمال ضعیف در دامنه قبل و بعد از آن)، ممكن است بخش‌هايي از شبكه و سامانه‌هاي كاربردي دانشگاه (مانند اینترنت، اینترانت، پویا، سدف، وب‌میل، درایو، وب‌گاه‌ها، VoIP و . . .) از دسترس خارج شود یا محدودیت‌هایی در برخی خدمات آن‌ها اعمال شود. لذا خواهشمند است اعضای دانشگاه نسبت به این مهم در برنامه‌ریزی رویدادها، جلسه‌ها، کلاس‌ها و . . . توجه داشته باشند.

Our Services01

 

سامانه های دانشگاه فردوسی سدف

speedtest

 

تست سرعت اینترنت تا دیتا سنتر دانشگاه

268910

 

استفاده از سرویس محاسبات سنگین ابر فردوسی

گزارش نموداری از اقدامات مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات در آبان ماه ۱۴۰۲

mis14028